Image Alt

Dla maturzystów

Sydney Conversation Centre

Przygotowanie do egzaminu dojrzałości

Zajęcia indywidualne lub w grupach max 4 osobowych, bo tylko tak można naprawdę dotrzeć do uczącego się!

Indywidualna nauka

Nauka języka to proces. Dla jednych trwający dłużej, dla innych krócej. Bez względu jednak na tendencje, zapraszamy wszystkich licealistów klas I, II oraz maturalnych do rozpoczęcia indywidualnej nauki angielskiego na poważnie już teraz.

Egzamin Ustny

Przygotowujemy młodzież licealną do napisania egzaminu dojrzałości jak również ogromny nacisk kładziemy na część ustną tegoż egzaminu, która zawsze przysparza najwięcej stresu maturzystom. W łatwy sposób można go uniknąć rozpoczynając intensywną pracę nad sobą w odpowiednim czasie.

Zanurzenie się w języku angielskim

To, co rodzice mogą zrobić, to pomóc im w przezwyciężeniu tego stresu i zapewnić im odpowiednie warunki do jego zminimalizowania. Oprócz zajęć które oferujemy, zachęcamy także do dbania o to, by Wasze dziecko jak najbardziej zanurzyło się w tym języku również poza lekcjami, otworzyło się na jego brzmienie, wsłuchiwało w teksty angielskich piosenek i dialogów w filmach zanim jeszcze usłyszą słynny głos Tomasza Knapika podającego im jak na talerzu gotową polską wersję tekstu.

Podtrzymywanie kontaktu z językiem

Te wszystkie czynności wykonujemy także podczas naszych zajęć, by uruchomić tak ważny w nauce języka obcego słuch, co wreszcie zaowocuje w przyszłości. Kolejnym etapem jest już tylko podtrzymywanie kontaktu z językiem, poprzez konwersacje oraz oglądanie filmów już tylko w wersji angielskiej.

Opinie Opinie

Gorąco polecamy, super atmosfera, ciekawe zajęcia dla dorosłych i dzieci.

Autor Justyna z córką Gabrysią

Bardzo polecam naukę z tymi nauczycielami. Na własnej skórze doświadczyłem że można zacząć naukę bez względu na wiek i stopień zaawansowania. Nauczyciele godni polecenia 🙂

Autor Rafał M.

Zajęcia bardzo efektywne - angażujące dyskusje przełamujące barierę swobodnego mówienia (!), ciekawe metody nauki gramatyki i poprawności wypowiedzi oraz przesympatyczna atmosfera.

Autor Krystyna Majewska

Pełen profesjonalizm, szybkie efekty. Polecam niezdecydowanym!

Autor Mateusz Jasiński

To nie jest szkoła jak każda inna, właściciele to klasowi ludzie z pasją w pełni zaangażowani w swoje przedsięwzięcie. Można liczyć na indywidualne podejście do ucznia oraz niespotykany sposób prowadzenia zajęć

Autor Walerian Gorski