Image Alt

Dla osób prywatnych

Sydney Conversation Centre

Mów po angielsku już od dziś!

Odpowiedź na indywidualne potrzeby

Jesteśmy odpowiedzią na indywidualne potrzeby wymagających i ceniących sobie komfort oraz dyskrecję klientów. Oferujemy głównie indywidualne zajęcia face to face lub na życzenie w małych maksymalnie 4-osobowych grupach…Bo tylko tak można w pełni dotrzeć do odbiorcy.

Przełamanie bariery językowej

Jeżeli chcesz przełamać barierę językową, zrozumieć a nie tylko nauczyć się angielskiego, jesteśmy pewni, że przy indywidualnej współpracy z odrobiną luzu, spontaniczności oraz dobrego humoru przyswajanie języka angielskiego stanie się po prostu samoczynne.

Oswojenie z językiem angielskim

Zajęcia z native speakerem pomogą Ci oswoić się z językiem i upłynnić swoją mowę w obcym języku, a także przezwyciężyć strach i wstyd przed używaniem go w codziennych, naturalnych sytuacjach.

Native speaker i polski lektor

Interakcja na żywo z native speakerem z Australii, czyli rodowitym użytkownikiem danego języka, pozwoli Ci wreszcie osiągnąć biegłość językową a w połączeniu z polskim lektorem to musi się udać!

Luźna atmosfera 😉

Z charakterystycznym dla australijczyków luzem wprowadzimy Cię w ten język, a na pewno pozbawimy kompleksów i skorygujemy wszelkie błędy językowe oraz dodamy pewności siebie w kontaktach z obcokrajowcami, na wakacjach, w pracy czy w kontaktach prywatnych.

Opinie Opinie

Gorąco polecamy, super atmosfera, ciekawe zajęcia dla dorosłych i dzieci.

Autor Justyna z córką Gabrysią

Bardzo polecam naukę z tymi nauczycielami. Na własnej skórze doświadczyłem że można zacząć naukę bez względu na wiek i stopień zaawansowania. Nauczyciele godni polecenia 🙂

Autor Rafał M.

Zajęcia bardzo efektywne - angażujące dyskusje przełamujące barierę swobodnego mówienia (!), ciekawe metody nauki gramatyki i poprawności wypowiedzi oraz przesympatyczna atmosfera.

Autor Krystyna Majewska

Pełen profesjonalizm, szybkie efekty. Polecam niezdecydowanym!

Autor Mateusz Jasiński

To nie jest szkoła jak każda inna, właściciele to klasowi ludzie z pasją w pełni zaangażowani w swoje przedsięwzięcie. Można liczyć na indywidualne podejście do ucznia oraz niespotykany sposób prowadzenia zajęć

Autor Walerian Gorski